Onda Blu Manerba del Garda

100m vzdálenost k jezeru
5000m vzdálenost do centra

Onda Blu je krásný prázdninový komplex sestavený z několika vilek a mobilhomů. Residence se nachází na velmi klidném a tichém místě na celkovém pozemku čítajícím 30.000m2. Hostům nabízí hezké prosluněné byty, velmi dobře zařízené a klimatizované, velký bazén (25x12m) složený ze dvou částí a spousty dalšího. Vše v zátoce u Manerby - magické místo s perfektním koupáním - doporučujeme!

Vybavení a služby: recepce, privátní parkoviště (1 místo na apartmán), restaurant, bazén, herní část pro děti, internet point na recepci, pračka, možnost pronájmu bójky pro loď, čerstvý chléb v restauraci, půjčovna kol, 1x týdně hudba, bary na pláži a u bazénu (v sezoně)
Nedaleko supermarket, škola potápění, půjčovna lodí, disko, škola windsurfu, fitness, jízda na koních, fold….

Vybavení apartmánů: celkem 64 apartmánů v menších dvoupatrových vilkách. Všechny apartmány jsou velmi moderně zařízeny – vybavený kuch.kout, klimatizace (v sezoně), telefon, TV/SAT, topení, prostorná terasa/balkon (cca 10m2), koupelna. V nabídce kategorie MONO (1kk), BILO (2kk, 1ložnice), Trilo – (3kk, 2ložnice). Za stejnou cenu nové, prostorné, Suite až pro 5osob více u jezera:

Suite - moderní vilky  až pro 5člennou rodinu, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, výhled skrz velká francouzská okna, která jdou celá otevřít s přístupem na 10m2 terasu s posezením. Obývací pokoj s gaučem, manželská ložnice, dětská ložnice s 3mi lůžky. Koupelna se sprchou a WC, suite je klimatizováno.

Vzdálenosti: 5km Saló, 17km Desenzano, na pláži.

Dovolená 2023: Záloha pouze 30% z ceny apartmánu. Doplatek před odjezdem.

Cena za apartmán zahrnuje:
Pronájem celého apartmánu na týden
Spotřeby elektřiny a vody
Parkovací místo
Povlečení (první sada, další příp.výměna za poplatek)
Závěrečný úklid
Vstup do bazénu

Fakultativní příplatky:
Snídaně: 10 euro/osoba/den *
Polopenze: 24 euro/osoba/den*
>*děti do 5let zdarma, do 10let 50% sleva

Klimatizace 8 euro/den
Ručníky 8 euro/den
Postýlka 5euro/den
Dětská židlička 4 euro/den
Vratná kauce: 100€/apartmán

Zvířata na dotaz – 15 euro/den

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 30% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování