Piccolo Mondo Torbole

4/5
300m vzdálenost k jezeru
300m vzdálenost do centra

Nebudeme se zde mnoho rozepisovat, Picollo Mondo je zkrátka jeden z nejlepších hotelů v Torbole… Od ostatních se odlišuje hlavně svoji rodinnou atmosférou, majitelé se starají o hosta a pečují o svůj hotel s láskou. Velkou doménou hotelu je jeho kuchyně, jež patří mezi nejvyhlášenější restauraci nejen v Torbole, ale i širokém okolí (zmíněna / oceněna v Michelinském průvodci). Třešničkou na dortu je wellness, venkovní a vnitřní bazén či prostorná zahrada. V posledních třech letech proběhla rekonstrukce hotelu a pokojů.

Vybavení a služby: recepce, hala/lounge s TV, restaurace, bar, terasa s obsluhu, zahrada, hřiště… hotel je bezbariérový.
2x bazén (venkovní a vnitřní vyhřívaný, oddělená část pro děti), lehátka a slunečníky zdarma, wellness – sauna, turecká koupel, whirpool (v bazénu), fitness – vše zdarma, extra: masáže, beauty programy, solárium.

Vybavení pokoje: dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna se sprchou nebo vanou/WC/fén, telefon/přípojka na internet, SAT/TV, trezor, balkon, klimatizace v sezoně (01/06 – 30/09)

Stravování: POLOPENZE – snídaně formou rozšířeného bufetu, večeře - minimálně o 3 chodech výběrem ze 3-4 menu, salátový a desertový bufet, tématické Trentino večeře v průběhu týdne, uvítací nápoj. Výhodné ceny jen se snídaní (cca -30%) - na dotaz.

Vzdálenosti: 300m do centra a k pláži, minigolf přes ulici

Dovolená 2024: Záloha pouze 2900,-Kč/os. Doplatek před odjezdem.

*ceny se mohou měnit v závislosti na obsazenosti. Ověřte si aktuální cenu (formulář níže)

Cena na osobu zahrnuje:
ubytování na týden (zkrácený pobyt možný)
Polopenzi (pobyt se snídaní možný)
Vstup do bazénu a wellness
Parkování
Úschova kol

Slevy na 3.lůžku:
Děti do 3let zdarma (dětská postýlka zdarma)
3-7 let 40% sleva
7-13 20% sleva
13+ 10% sleva

Fak.příplatky:
Plná penze: 4500,-Kč/týden
Domácí zvířata možná po dohodě, za poplatek

Garance nejlepší ceny – našli jste někde jinde lepší cenu tohoto ubytování? 

  • Dejte nám vědět, třeba přes formulář níže. Prověříme a nabídneme vám cenu  stejnou nebo nižší!
  • Zpětnou vazbou s námi rozhodně  neproděláte!

FAQ - často kladené otázky

  • Nízká záloha – pouze 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 30% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně pojištění storna. Něco se stane, nebudete moci odjet? S pojištěním se nemusíte bát, že vám propadnou peníze!

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). 

Nezávazná rezervace ubytování