Piccolo Mondo Torbole

4/5
300m vzdálenost k jezeru
300m vzdálenost do centra

Nebudeme se zde mnoho rozepisovat, Picollo Mondo je zkrátka jeden z nejlepších hotelů v Torbole… Od ostatních se odlišuje hlavně svoji rodinnou atmosférou, majitelé se starají o hosta a pečují o svůj hotel s láskou. Velkou doménou hotelu je jeho kuchyně, jež patří mezi nejvyhlášenější restauraci nejen v Torbole, ale i širokém okolí (zmíněna / oceněna v Michelinském průvodci). Třešničkou na dortu je wellness, venkovní a vnitřní bazén či prostorná zahrada. V posledních třech letech proběhla rekonstrukce hotelu a pokojů.

Vybavení a služby: recepce, hala/lounge s TV, restaurace, bar, terasa s obsluhu, zahrada, hřiště… hotel je bezbariérový.
2x bazén (venkovní a vnitřní vyhřívaný, oddělená část pro děti), lehátka a slunečníky zdarma, wellness – sauna, turecká koupel, whirpool (v bazénu), fitness – vše zdarma, extra: masáže, beauty programy, solárium.

Vybavení pokoje: dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností jedné přistýlky, koupelna se sprchou nebo vanou/WC/fén, telefon/přípojka na internet, SAT/TV, trezor, balkon, klimatizace v sezoně (01/06 – 30/09)

Stravování: POLOPENZE – snídaně formou rozšířeného bufetu, večeře - minimálně o 3 chodech výběrem ze 3-4 menu, salátový a desertový bufet, tématické Trentino večeře v průběhu týdne, uvítací nápoj.

Vzdálenosti: 300m do centra a k pláži, minigolf přes ulici

Cena na osobu zahrnuje:
ubytování na týden (zkrácený pobyt možný)
Polopenzi (pobyt se snídaní možný)
Vstup do bazénu a wellness
Parkování
Úschova kol

Slevy na 3.lůžku:
Děti do 3let zdarma (dětská postýlka zdarma)
3-7 let 40% sleva
7-13 20% sleva
13+ 10% sleva

Fak.příplatky:
Plná penze: 4500,-Kč/týden
Domácí zvířata možná po dohodě, za poplatek

Nezávazná rezervace ubytování