Miralago Tremosine

3/5
5000m vzdálenost k jezeru
0m vzdálenost do centra

Jestli v naší nabídce je hotel se skvělým výhledem, pak je to hotel Miralago. Nachází se na útesu v Tremosine a jeho restaurace je doslova ve výšce, spousta fotografií jezera je focena právě odtud. Většina místních i vracejících se turistů již toto místo zná. Vy v kouzelném hotelu Miralago můžete strávit svou dovolenou ať již celý týden, či třeba jen pár nocí, se snídaní. Doporučujeme!

 

Vybavení a služby: recepce, bar, terasa, restaurace, wi-fi internet zdarma. Hotel se sestává ze dvou na sebe navazujících budov.

Cca 250m od samotné budovy hotelu najdeme venkovní bazén (15x10m) s dětskou částí, zahrada a parkování (limitované, zdarma)

Ubytování: dvoulůžkové pokoje CLASSIC s možností až dvou přistýlek (patrová postel pro děti), koupelna se sprchou a WC, fén, tel, TV, trezor, minibar. Možnost připlatit za pokoj SUPERIOR – modernější s výhledem na jezero (pouze dvoulůžkové)

Stravování: snídaně formou bufetu, možnost dokoupit polopenzi (3chody, výběrem z menu + salátový bufet)

Vzdálenosti: v centru Tremosine, pláž 5km

Dovolená 2024: Záloha pouze 2900,-Kč/os. Doplatek před odjezdem.

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden s polopenzí (zkrácený pobyt možný)
Uvítací nápoj
Parkování
Vstup do bazénu

Slevy na 3./4.lůžku (pouze classic)
1.dítě do 10 let zdarma (2.dítě 50% sleva)
10 let a více 30%

Možné příplatky:
Domácí zvířata – po dohodě, 3euro/den

Garance nejlepší ceny – našli jste někde jinde lepší cenu tohoto ubytování? 

  • Dejte nám vědět, třeba přes formulář níže. Prověříme a nabídneme vám cenu  stejnou nebo nižší!
  • Zpětnou vazbou s námi rozhodně  neproděláte!

FAQ - často kladené otázky

  • Nízká záloha – pouze 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 30% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně pojištění storna. Něco se stane, nebudete moci odjet? S pojištěním se nemusíte bát, že vám propadnou peníze!

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). 

Nezávazná rezervace ubytování