Residence Paradise Riva del Garda

400m vzdálenost k jezeru
800m vzdálenost do centra

Residence s bazénem je levnější alternativou residence Filanda, která má stejného majitele. Paradise se nachází v lepší lokalitě – 200 metrů od pláže a cca 800km od centra města, navíc kousek od nejlepší zmrzliny v kraji (zde) nebo nového obchoďáku. V již zmíněné v 1 km vzdálené rezidenci Filanda mohou hosté bezplatně využívat různých služeb jako například dalšího bazénu a nového vodního parku.

Služby: recepce, výtah; zahrada s lehátky; dětské hřiště; možnost grilování; prostor pro kola či surf hlídaný kamerou, soukromé parkoviště a garáž; místnost se sprchou a toaletou; možnost bezplatného zapůjčení city-bikes; možnost využití PC a internetu v prostoru recepce; internetové připojení v každém apartmánu; možnost objednání donášky pečiva; zařízení pro děti (postýlka, židle, kočárek)
Venkovní bazén

Všechny apartmány jsou vybavené zcela nově a v moderním stylu a disponují SAT-TV, koupelnou se sprchou a WC, balkónem nebo terasou.

  • Mono 2/3 - jednopokojový apartmán pro 2-3 osoby
  • Bilo 2/4 - dvoupokojový apartmán až pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím 2-gaučem. Rozloha cca 40m2. K dispozici i apartmán stejné velikosti (+1 postel navíc > Bilo 5)
  • Trilo 4/6- třípokojový apartmán až pro 6 osob – 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím 2-gaučem
  • Suite Trilo – klimatizovaný, největší apartmán, terasa s lehátky, plně vybavené kuchyň (myčka, toustovač, kávovar), 26´ SAT/TV. V ceně apartmánu je již první set povlečení, ručníky a závěrečný úklid.

Vzdálenosti: centrum 800m, jezero 400m

 

Cena za celý apartmán zahrnuje:
Pronájem apartmánu na týden
Spotřeby energií
City bike
Parkování / garáž
Vstup do bazénu a vodního parku sesterské residence Filanda
WIFI internet zdarma

Další služby (placení na místě)
Povlečení, ručníky a utěrky vlastní nebo 11 €/os
Závěrečný úklid: svépomocí nebo 35 -40€ €/apartmán
Domácí zvířata - povolena, na dotaz

 

 

Nezávazná rezervace ubytování