Residence Paradise Riva del Garda

400m vzdálenost k jezeru
800m vzdálenost do centra

Residence s bazénem je levnější alternativou residence Filanda, která má stejného majitele. Paradise se nachází v lepší lokalitě – 200 metrů od pláže a cca 800km od centra města, navíc kousek od nejlepší zmrzliny v kraji (zde) nebo nového obchoďáku. V již zmíněné v 1 km vzdálené rezidenci Filanda mohou hosté bezplatně využívat různých služeb jako například dalšího bazénu a nového vodního parku.

Novinka 2024: kompletní rekonstrukce

Služby: recepce, výtah; zahrada s lehátky; dětské hřiště; možnost grilování; prostor pro kola či surf hlídaný kamerou, soukromé parkoviště a garáž; místnost se sprchou a toaletou; možnost bezplatného zapůjčení city-bikes; možnost využití PC a internetu v prostoru recepce; internetové připojení v každém apartmánu; možnost objednání donášky pečiva; zařízení pro děti (postýlka, židle, kočárek)
Venkovní bazén

Všechny apartmány jsou vybavené zcela nově a v moderním stylu a disponují SAT-TV, koupelnou se sprchou a WC, balkónem nebo terasou.

 • Mono 2/3 - jednopokojový apartmán pro 2-3 osoby
 • Bilo 2/4 - dvoupokojový apartmán až pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím 2-gaučem. Rozloha cca 40m2. K dispozici i apartmán stejné velikosti (+1 postel navíc > Bilo 5)
 • Trilo 4/6- třípokojový apartmán až pro 6 osob – 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím 2-gaučem
 • BILO 3/5 TOP  - klimatizovaný, třípokojový apartmán až pro 5 osob, v nejvyšším patře, o rozloze 70m2, oddělená ložnice s 3lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem (sofa pro dvě osoby). Na  terase jacuzzi vířivka, apartmán je klimatizovaný, 50´SAT/TV. (cena stejná jako TRILO 4/6)
 • Suite Trilo – klimatizovaný, největší apartmán, terasa s lehátky, plně vybavená kuchyň (myčka, toustovač, kávovar), 2x SAT/TV, 2x koupelna s WC. V ceně apartmánu je již první set povlečení, ručníky a závěrečný úklid.

Vzdálenosti: centrum 800m, jezero 400m

Dovolená 2024: Záloha pouze 30% z ceny apartmánu. Doplatek před odjezdem.

Cena za celý apartmán zahrnuje:
Pronájem apartmánu na týden
Spotřeby energií
City bike
Parkování / garáž
Vstup do bazénu a vodního parku sesterské residence Filanda
WIFI internet zdarma

Další služby (placení na místě)
Povlečení, ručníky a utěrky vlastní nebo 11 €/os
Závěrečný úklid: svépomocí nebo 40€ €/apartmán
Domácí zvířata - povolena, na dotaz

Garance nejlepší ceny – našli jste někde jinde lepší cenu tohoto ubytování? 

 • Dejte nám vědět, třeba přes formulář níže. Prověříme a nabídneme vám cenu  stejnou nebo nižší!
 • Zpětnou vazbou s námi rozhodně  neproděláte!

FAQ - často kladené otázky

 • Nízká záloha – pouze 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
 • V případě apartmánu 30% z ceny
 • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně pojištění storna. Něco se stane, nebudete moci odjet? S pojištěním se nemusíte bát, že vám propadnou peníze!

 • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
 • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). 

Nezávazná rezervace ubytování