Residence Paradise Riva del Garda

400m vzdálenost k jezeru
800m vzdálenost do centra

Residence s bazénem je levnější alternativou residence Filanda, která má stejného majitele. Paradise se nachází v lepší lokalitě – 200 metrů od pláže a cca 800km od centra města, navíc kousek od nejlepší zmrzliny v kraji (zde) nebo nového obchoďáku. V již zmíněné v 1 km vzdálené rezidenci Filanda mohou hosté bezplatně využívat různých služeb jako například dalšího bazénu a nového vodního parku.

Služby: recepce, výtah; zahrada s lehátky; dětské hřiště; možnost grilování; prostor pro kola či surf hlídaný kamerou, soukromé parkoviště a garáž; místnost se sprchou a toaletou; možnost bezplatného zapůjčení city-bikes; možnost využití PC a internetu v prostoru recepce; internetové připojení v každém apartmánu; možnost objednání donášky pečiva; zařízení pro děti (postýlka, židle, kočárek)
Venkovní bazén

Všechny apartmány jsou vybavené zcela nově a v moderním stylu a disponují SAT-TV, koupelnou se sprchou a WC, balkónem nebo terasou.

  • Mono 2/3 - jednopokojový apartmán pro 2-3 osoby
  • Bilo 2/4 - dvoupokojový apartmán až pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím 2-gaučem. Rozloha cca 40m2. K dispozici i apartmán stejné velikosti (+1 postel navíc > Bilo 5)
  • Trilo 4/6- třípokojový apartmán až pro 6 osob – 2 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňkou a rozkládacím 2-gaučem
  • Suite Trilo – klimatizovaný, největší apartmán, terasa s lehátky, plně vybavené kuchyň (myčka, toustovač, kávovar), 26´ SAT/TV. V ceně apartmánu je již první set povlečení, ručníky a závěrečný úklid.

Vzdálenosti: centrum 800m, jezero 400m

Dovolená 2023: Záloha pouze 30% z ceny apartmánu. Doplatek před odjezdem.

Cena za celý apartmán zahrnuje:
Pronájem apartmánu na týden
Spotřeby energií
City bike
Parkování / garáž
Vstup do bazénu a vodního parku sesterské residence Filanda
WIFI internet zdarma

Další služby (placení na místě)
Povlečení, ručníky a utěrky vlastní nebo 11 €/os
Závěrečný úklid: svépomocí nebo 35 -40€ €/apartmán
Domácí zvířata - povolena, na dotaz

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 30% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování