La Rotonda Tignale

3/5
8000m vzdálenost k jezeru
1000m vzdálenost do centra

Hotel LA ROTONDA se nachází v Tignale, poblíž jednoho z nejlepších výhledů, které můžete na Lago di Garda vidět. Slušné tříhvězdičkové ubytování nabídne dva bazény, saunu, tenisové kurty. Ubytování v hotelových pokojích s možností výhledu na jezero, pro větší rodiny doporučujeme apartmány s kuchyňkou (na dotaz).

Zkrácené pobyty možné, na dotaz, min. 2noci

Vybavení a služby: recepce, klimatizovaná restaurace s terasou, bar, bar u bazénu, dětská herna/hřiště. Fitness zdarma, sauna za poplatek. Garáž pro motorky, parkoviště. Wi-fi internet zdarma. 2x týdně možnost navštívit vinný sklípek s ochutnávkou

2x venkovní bazén (15/05-15/09), dětský bazének 3x3m, krytý bazén 8x4m (otevřen do 15/05 a od  15/09). 4x  tenisový kurt.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna se sprchou a WC, fén, SAT/TV. Možnost připlatit za pokoje s balkonem a výhledem na jezero.

Stravování: POLOPENZE: italská snídaně (8-10h) formou bufetu, večeře o 3chodech výběrem z menu + salátový bufet. Limonáda pro děti (do 14let) zdarma k večeři. 1x týdně tematická večeře – aperitiv + fixní menu o 4chodech.

Vzdálenosti: centrum: 1000m, pláž 8km

Dovolená 2024: Záloha pouze 2900,-Kč/os. Doplatek před odjezdem.

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze s nápoji
Vstup do bazénů
2hodiny tenisu + pingpong
Wifi internet
1x návštěva vinného sklípku v ceně (bez transferu)
Láhev vína na uvítanou

Slevy na 3./4.lůžku:
Děti do 3 let       zdarma
3-8 let                 50% sleva
8-13 let               30%
13-18let              20%
18+                      10%

Domácí zvířata na dotaz – 5 euro/den.

Garance nejlepší ceny – našli jste někde jinde lepší cenu tohoto ubytování? 

  • Dejte nám vědět, třeba přes formulář níže. Prověříme a nabídneme vám cenu  stejnou nebo nižší!
  • Zpětnou vazbou s námi rozhodně  neproděláte!

FAQ - často kladené otázky

  • Nízká záloha – pouze 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 30% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně pojištění storna. Něco se stane, nebudete moci odjet? S pojištěním se nemusíte bát, že vám propadnou peníze!

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). 

Nezávazná rezervace ubytování