Garda Village Sirmione

100m vzdálenost k jezeru
3000m vzdálenost do centra

Pokud hledáte rodinnou dovolenou na Lago di Garda, pravděpodobně nemůžete vybrat lépe. Na krásném místě pod Sirmione se nachází tento velmi dobře vybavený kemp, který zaručuje nezapomenutelnou dovolenou, zejména pro děti.

Vybavení a služby: recepce (8-22:00) s noční službou, trezor na recepci zdarma, internet point / wifi, bankomat, prádelna, restaurace (restaurace/pizzeria, snack bar na pláži, kavárna u bazénu).

Bazény pro děti i dospělé, tobogán. (nutná koupací čepice, lze zakoupit v kempu), dětské hřitě, v hlavní sezoně (15/5-15/9) miniklub (4-12let) s celodenním programem (AJ,IT,NL,DE). Možnost půjčení bojky,další aktivity: jízda na koních, lukostřelba, hřitě (fotbal, beachvolejbal, basketbal, tenis), minigolf, půjčovna kol, windsurfing.

Ubytování: v nabídce máme bungalovy BILO (2kk, jedna oddělená ložnice), TRILO (3kk, 2 oddělené ložnice) a tři typy mobilhome. Všechny apartmány jsou klimatizované, mají TV a vlastní parkovací místo (zdarma)

 • BILO 2/4 comfort – dvoupokojový apartmán až pro 4člennou rodinu se nachází ve zděných chatkách o rozloze 25m2. Obývací část s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou a WC. Manželská ložnice + spaní pro děti v obývací části – většinou patrová postel/palanda. Venkovní terasa s posezením.
 • Mobilhome 2/4 typ BUERSTNER / ADRIA – třípokojový mobilhome až pro 4člennou rodinu o rozloze cca 24m2. Obývací část s kuchyňským koutem a jídelní částí a gaučem, koupelna se sprchou a WC. Manželská ložnice, ložnice se dvěma lůžky. Venkovní terasa s posezením.
 • Maxicaravan 4/6 - čtyřpokojový mobilhome až pro 6člennou rodinu o rozloze cca 33m2. Obývací část s kuchyňským koutem a jídelní částí a gaučem, koupelna se sprchou a WC. Manželská ložnice, 2x ložnice se dvěma lůžky. Venkovní terasa s posezením.
 • ...další typy, popisy a půdorysy na vyžádání

Stravování: vlastní, možnost přikoupit polopenzi

Vzdálenosti: přímo u jezera a pláže (záleží na umístění ubytování v rámci kempu - 100-200m), 3km od centra Sirmione.

Cena za celý apartmán zahrnuje:
Pronájem daného apartmánu/mobilhome na týden
Spotřeby energií (voda,plyn,elektřina)
Plážový volejbal, lukostřelba, multifunkční hřiště
Parkování

Cena nazarhnuje:
Závěrečný úklid 25 euro, povinný – platí se na místě
Pobytová taxa (platební karta VISA, MAESTRO)

Fakultativní příplatky:

 • Povlečení a ručníky – vlastní nebo za poplatek (7,5 euro-dvoulůžko, 5 euro jednolůžko, ručníky 3 euro (set menší + větší)
 • Wi-Fi: 1h 2.5€; 5h 5.00 €; 24h € 15.00
 • Animační programy 3-10 let (16/05-12/09) 10-12:00 a 16-18:00 (IT,DE)
 • Možnosti přikoupení snídaně 8,5 euro / polopenze 23-24 euro / plná penze 29,5 euro (děti se slevou: do 5 let zdarma, do 14let s 50% slevou, 14+ 20% sleva). Snídaně je formou amerického bufetu, večeře o 3 chodech výběrem z menu
 • Plážový servis (7 euro/osoba/den)

  Vratná kauce 100 euro

FAQ - často kladené otázky

 • CORONA SAFE záloha 1.500,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
 • V případě apartmánu 25% z ceny

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

 • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
 • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování