Internazionale Torri del Benaco

4/5
50m vzdálenost k jezeru
1500m vzdálenost do centra

Hotel se nachází na romantickém místě nedaleko městečka Torri del Benaco, kam lze kupříkladu dojít procházkou podél pláže. Hotel se skládá ze dvou budov, levnější dependance hotelu je kategorie 3hvězdiček, hlavní budova hotelu je 4hvězdičková.

 

Vybavení a služby: recepce, terasa, bar, restaurace, internet wifi zdarma, malé, leč dostačující parkoviště. Shuttle bus.
Malý wellness (vstup za poplatek) – finská sauna, vířivka, fitness

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (pouze hlavní budova), klimatizace (červenec a srpen), trezor, telefon, koupelna s WC (sprcha, fén), minibar, TV/SAT. Balkon nebo terasa.
V ceníku levnější kategorie = 3*depandance, dražší kategorie = 4* v hlavní budově s výhledem na hory nebo na jezero

Stravování: POLOPENZE – snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu o 3chodech, + salátový bufet

Vzdálenosti: 50m jezero, 1500m centrum Torri

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenzi
Wifi
Parkoviště

Slevy na 3.příp.4.lůžku:
Do 6 let zdarma
6- 11 let 50%
11 a více 25%

Domácí zvířata nejsou povolena

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 1.500,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 25% z ceny

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování