Oasi Garda

4/5
1400m vzdálenost k jezeru
1300m vzdálenost do centra

Parkhotel Oasi se nachází na klidném místě městečka GARDA, obklopen zelení. K jezeru je to relativně krátká procházka (1500m), výhodou je blízkost golfového hřiště nebo aquaparku GARDACQUA, s kterým sousedí.

Vybavení a služby: recepce 24h, 2 budovy hotelu, restaurace, zahrada, parkování zdarma, garáž (za poplatek). Hotel je bezbariérový. Wi-fi v lobby zdarma.
Velký venkovní bazén 25x12m

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje dvou kategorií (ECONOMY – spíše 3*), STANDARD, možnost jedné přistýlky, koupelna se sprchou a WC, fén, minibar, trezor, SAT/TV. Klimatizace jen v letních měsících.

Stravování: POLOPENZE: snídaně formou bufetu, večeře o 3chodech výběrem z menu.

Vzdálenosti: centrum: 1300m, jezero: 1400m, pláž: 1600m

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden
Polopenzi
Parkování

Slevy na 3.lůžku
Děti do 6let zdarma
6-12 let 50% sleva
12+ 25% sleva

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 1.500,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 25% z ceny

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování