Elisa Tignale

3/5
6000m vzdálenost k jezeru
200m vzdálenost do centra

Menší rodinný hotel se nachází 600m nad jezerem, v lokalitě Tignale, kousek od centra městečka. Jezero je sice vidět, k němu je ale cesta delší, serpentinami dolů, s krásnými výhledy. Lokalita je spíše typickým italským venkovem, plná agroturismu, dobrého jídla a surovin. Hotle nabídne doubrou polopenzi, pokoje s výhledem na jezero, bazén s dětskou částí a hlavně nebeský klid.

Vybavení a služby: recepce, restaurace, bar, místnost s TV, úschovna kol. Terasa, zahrada. Wifi i parkování zdarma (garáž pro motorky)
Venkovní bazén, lehátka a slunečníky volně k dispozici

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, sprcha, fén. Telefon, TV/SAT, wi-fi. Základní cena bez balkonu s výhledem do krajiny, za příplatek balkon s výhledem na jezero. Speciální nabídky 1dospělý+dítě na pokoji na dotaz.

Stravování: POLOPENZE: snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech výběrem z menu + salátový bufet. V neděli typický italský večer (aperitiv, 3 chodové speciální menu)

Vzdálenosti: jezero 6km z kopce

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden (zkrácené pobyty možné)
Polopenzi (snídaně, večeře)
Wifi internet
1 hodina na tenisovém kurtu (pokoj/pobyt)
Parkoviště

Slevy na 3./4lůžku (4.lůžko pouze SUPERIOR)
Děti do 7let zdarma
7-13 let 50% sleva
13 a více let 15% sleva

Speciální nabídka "1 rodič + dítě" na dotaz

Domácí zvířata: 5 euro/den

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 1.500,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 25% z ceny

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování