Camping Toscolano Toscolano Maderno

100m vzdálenost k jezeru
300m vzdálenost do centra

Tento oblíbený kemp je postavený ve zdech starobylého kláštera z 14 století a je obklopený velkou subtropickou zahradou plnou květin. Má soukromou pláž, velké hřiště, restauraci s rybími specialitami, disco bar, tavernu a pizzerii, děti potěší dva bazény.

Vybavení a služby: centrální recepce, bar, bar u bazénu, restaurace/pizzeria, minimarket, TV místnost, 2 bazény – slunečníky a lehátka zdarma, hřiště, stolní tenis, miniklub v sezoně červenec+srpen (3-12let), parkoviště. Za poplatek pak fotbalové hřiště nebo tenisový kurt.

Ubytování: moderní mobilhome/bungalovy pro 4 osoby (2ložnice), celková rozloha min.24m2, koupelna se sprchou WC, fén, vybavený kuchyňský kout, klimatizace možná za příplatek. Každý mobilhome má vlastní terasu. Možnost připlatit za novější mobilhome B- superior až pro 5 osob či nejnovější kategorii LUX-C až pro 6 osob 

Vzdálenosti: pláž 0-300m (záleží na umístění MH v parku), centrum 300m

Cena za aparmán zahrnuje:
Pronájem celého mobilhome pro daný počet osob na týden
Spotřeby energií (voda, plyn, elektřiny)
Povlečení (1.set, další výměna zpoplatněna)
Parkoviště
Závěrečný úklid
Fakultativní příplatky:
Ručníky: na místě
Klimatizace: 6 Eur/apartmán/den
Domácí zvířata po dohodě za poplatek 7 Eur/den

Vratná kauce 100 euro
Zkrácené pobyty možné, zdarma/za příplatek (dle sezony)

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 1.500,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 25% z ceny

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování