Arco Smart Hotel Arco

4/5
4000m vzdálenost k jezeru
300m vzdálenost do centra

Kdysi pod jménem VILLA DELLE ROSE s třemi hvězdičkami. Od sezony 2020 s generální rekonstrukcí a novým jménem. Arco SmartHotel nalezeneme nedaleko centra města ARCO. Místem, které je ideální pro všechny turisty, sportovce. V krásném historickém centru to kolikrát žije více jak u jezera. Hotel nabídne za příjemnou cenu ubytování s all inclusive, bazén a wellness.

 

Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, lounge s TV, úschovna kol, zahrada, wi-fi internet zdarma. Parkování je zdarma
Venkovní bazén s lehátky a slunečníky (cca 15/05 - 15/09)
WELLNESS (od 16 let, 14-19:00)) – k dispozici finská sauna, bio sauna, hydromasáže a relaxační zóna. Masáže a kosmetika – rezervace a nabídka v hotelu.

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, tel., SAT/TV, minibar, trezor, internet wi-fi.
BASIC: dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, trezor, wi-fi (18m2)
SUPERIOR s balkonem: dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, trezor, wi-fi, radio, trezor, sofa. (24m2)
FAMILY s balkonem: dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, koupelna se sprchou a WC, SAT/TV, trezor, wi-fi, radio, trezor, sofa. (33m2)

Stravování: SOFT ALL INCLUSIVE: snídaně formou rozšířeného bufetu, lehký oběd, večeře formou bufetu. Otevřený bar (12-22hod): domácí víno, voda, limonády, místní likéry, pivo. Odpolední svačinka pouze pro děti (16-17:00). Oběd – salátový bufet, polévky, ovoce a domácí koláče.

Vzdálenosti: centrum města: 300m, jezero/pláž: 4km

 

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden s all inclusive
Parkování / garáž
Wi-fi internet v celém hotelu
Vstup do wellness

Domácí zvířata možná po dohodě, 10 euro/den
Dětská postýlka 10 euro/den

Slevy na 3./4.lůžku:
Děti do 2 let 100%
2-8 let 70%
8-13 let 60%
13 a více 40%

Nezávazná rezervace ubytování