Villa Dirce Limone

4/5
100m vzdálenost k jezeru
1500m vzdálenost do centra

Hotel Villa Dirce leží na klidném, panoramatickém místě obklopeném zelení, jen 15 minut od centra malebného městečka Limone. Ze svého pokoje s balkonem se každý den budete kochat nádherným výhledem na jezero a Monte Baldo na protější straně. Hotel nabízí velký venkovní bazén, sluneční terasu a panoramatickou restauraci. V Limone je malý přístav, odkud se lodí dostanete do všech hlavních letovisek na jezeře. 

Zkrácené pobyty možné (mimo hlavní sezónu), min. 3 noci.

Vybavení a služby: recepce, hala, klimatizované společné prostory, restaurace, snídaňový sál, bar, terasa s obsluhou, společenská místnost, parkoviště, sluneční terasa. Wifi internet zdarma v celém hotelu. Bezbariérový přístup. Shuttle bus do centra města.

Venkovní bazén s lehátky a slunečníky, whirlpool.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní koupelnu se sprchou/WC, fén, telefon, SAT/TV, klimatizaci/topení, minibar a trezor. Všechny námi nabízené pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na jezero.

Stravování: Polopenze. Snídaně formou rozšířeného bufetu, servírované večeře o 4 chodech (výběr z menu), salátový bufet. 1 x týdně gala večeře. Při příjezdu welcome drink zdarma. Mimo hlavní sezónu (21.3. – 12.5. a 3.10. – 1.11.) nápoje k večeři zdarma (1/2 l vody a ¼ l vína na osobu nebo 1 nealko nápoj pro děti). 

Vzdálenosti:  přímo u jezera, centrum města 1500m, přímo u jezera, pláž cca 400-500m

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji na týden
Pokoj s balkonem a výhledem na jezero
Polopenzi
Parkování
Při týdenním pobytu vstupenka na trajekt do Malcesine a zpět.

Slevy na 3. lůžku:
Děti 0 – 5,9 let: zdarma
6 – 11,9 let: sleva 50 %
12 a více let: sleva 30 %

Fakultativní příplatky:
Dětská postýlka: 5 euro/den
Domácí zvířata po dohodě za 10euro/den

Nezávazná rezervace ubytování