Royal Village Limone

4/5
400m vzdálenost k jezeru
600m vzdálenost do centra

Royal Village je jeden z největších hotelů v Limone, nacházející se v rozlehlém parku, tvoří jej celkem pět budov, k dispozici jsou 3 bazény. Hotel je perfektně vybaven pro klienta, jež dovolenou spíše stráví na hotelu. Je také ideální rodiny s dětmi (hřiště, mini a junior klub). Vřele doporučujeme!

Zkrácené pobyty možné – min. 5nocí, případně na dotaz.

Vybavení a služby: centrální recepce, internet/wi-fi (za poplatek), TV/SAT lounge, restaurace, pizzerie, bar, 2x venkovní bazén, bazén pro děti, whirpool, vnitřní bazén, stolní tenis, dětský koutek, mini klub (4-12 let) během sezony (22/05-04/09), 5x týdně živá hudba/program. Italská restaurace (nutná rezervace) - vstup 6 euro/den (děti do 6 let zdarma).

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (3dospělí nebo 2+2děti max 12let), koupelna se sprchou a WC, TV/SAT, lednice, výhled na jezero za příplatek. Pokoje typu SUPERIOR s výhledem na jezero v části VILLA LUCIA nebo VILLA ROYAL za příplatek. Suite VILLA BLUMEN (nejlepší ubytování v rámci hotelu, za příplatek)

Stravování: POLOPENZE s nápoji ZDARMA: snídaně a večeře formou bufetu – předkrmy, hlavní chody, pasta, masa, ovoce, zelenina a saláty, deserty – vše bufet styl, nápoje zdarma (domácí víno a pivo, nealko nápoje, voda). Možnost výhodně připlatit za obědový bufet s nápoji zdarma.

Vzdálenosti: pláž 400m, centrum města 600m (jezdí shuttle bus).

TIP: podobný hotel na jihu? PARK HOTEL CASIMIRO

Dovolená 2023: Záloha pouze 2900,-Kč/os. Doplatek před odjezdem.

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden s polopenzí a nápoji zdarma
Vstup do bazénů
1 vstup/týden do italské restaurace
parkoviště

Slevy na 3 a 4.lůžku:
Děti do 2 let zdarma
2 a více let 50%

Fakultativní příplatky:

  • Pokoj s částečným výhledem na jezero: +2500,-Kč/os/týden
  • Superior Villa Lucia/Villa Royal s výhledem na jezero +4200 Kč/os/týden
  • SUITE VILLA BLUMEN s výhledem na jezero +4900 Kč/os/týden

Domácí zvířata možná, 20euro/den.
Dětská postýlka 8 euro/den

Garance nejlepší ceny – našli jste někde jinde lepší cenu tohoto ubytování? 

  • Dejte nám vědět, třeba přes formulář níže. Prověříme a nabídneme vám cenu  stejnou nebo nižší!
  • Zpětnou vazbou s námi rozhodně  neproděláte!

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 30% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování