Royal Village Limone

4/5
400m vzdálenost k jezeru
600m vzdálenost do centra

Royal Village je jeden z největších hotelů v Limone, nacházející se v rozlehlém parku, tvoří jej celkem pět budov, k dispozici jsou 3 bazény. Hotel je perfektně vybaven pro klienta, jež dovolenou spíše stráví na hotelu. Je také ideální rodiny s dětmi (hřiště, mini a junior klub). Vřele doporučujeme!

Zkrácené pobyty možné – min. 5nocí, případně na dotaz.

Vybavení a služby: centrální recepce, internet/wi-fi (za poplatek), TV/SAT lounge, restaurace, pizzerie, bar, 2x venkovní bazén, bazén pro děti, whirpool, vnitřní bazén, stolní tenis, dětský koutek, mini klub (4-12 let) během sezony (22/05-04/09), 5x týdně živá hudba/program. Italská restaurace (nutná rezervace) - vstup 6 euro/den (děti do 6 let zdarma).

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (3dospělí nebo 2+2děti max 12let), koupelna se sprchou a WC, TV/SAT, lednice, výhled na jezero za příplatek. Pokoje jsou v různých budovách hotelu.

 • STANDARD – standardní pokoje pro 2-4 osoby, většina s balkonem
 • STANDARD s výhledem na jezero pro 2-4 osoby, většina s balkonem
 • SUPERIOR Villa Calmetta s výhledem na jezero (2 osoby) – nově zrekonstruované pokoje se nachází ve ville cca 200m nad centrální částí hotelu. Pokoje mají balkony a vzhledem k pozici i nejlepší výhled na jezero
 • SUPERIOR Villa Lucia pro 2-4 osoby s výhledem na jezero – zrekonstruované pokoje s výhledem na jezero, balkon nebo zahrada.
 • SUPERIOR Villa Blumen suite pro 2-4 osoby, s výhledem na jezero, balkonem.

Stravování: POLOPENZE s nápoji ZDARMA: snídaně a večeře formou bufetu – předkrmy, hlavní chody, pasta, masa, ovoce, zelenina a saláty, deserty – vše bufet styl, nápoje zdarma (domácí víno a pivo, nealko nápoje, voda).

Vzdálenosti: pláž 400m, centrum města 600m (jezdí shuttle bus).

TIP: podobný hotel na jihu? PARK HOTEL CASIMIRO

Dovolená 2024: Záloha pouze 2900,-Kč/os. Doplatek před odjezdem.

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden s polopenzí a nápoji zdarma
Vstup do bazénů
Parkoviště

Slevy na 3 a 4.lůžku:
Děti do 2 let zdarma
2 a více let 50%

Domácí zvířata možná, 25euro/den.
Dětská postýlka 8 euro/den

Garance nejlepší ceny – našli jste někde jinde lepší cenu tohoto ubytování? 

 • Dejte nám vědět, třeba přes formulář níže. Prověříme a nabídneme vám cenu  stejnou nebo nižší!
 • Zpětnou vazbou s námi rozhodně  neproděláte!

FAQ - často kladené otázky

 • Nízká záloha – pouze 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
 • V případě apartmánu 30% z ceny
 • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně pojištění storna. Něco se stane, nebudete moci odjet? S pojištěním se nemusíte bát, že vám propadnou peníze!

 • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
 • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). 

Nezávazná rezervace ubytování