Angelini Torbole

3/5
200m vzdálenost k jezeru
800m vzdálenost do centra

Rodinný hotel se nachází v Torbole poblíž hlavní silnice, 200 metrů od jezera. U klientů je tento hotel oblíben, nejen díky průběžné rekonstrukci, výborné kuchyni, ale zejména díky rodinnému vedení - hotel má svou atmosféru a host se zde necítí anonymně. Hotel Angelini vřele doporučujeme!

Vybavení a služby: recepce do 23 hod., noční portýr, hala, klimatizovaná restaurace, TV/SAT místnost, snídaňový sál, bar, terasa s obsluhou, výtah, zahrada, parkoviště, wifi zdarma, bezbariérový přístup.

venkovní bazén – slunečníky a lehátka zdarma.

Vybavení pokoje: klimatizované dvoulůžkové s možností přistýlky, koupelna se sprchou, fén, telefon, SAT/TV, trezor, balkon nebo terasa, wifi, topení. Výhled na jezero (částečný) / směr k jezeru – za příplatek (viz ceník)

Stravování: POLOPENZE: snídaně formou rozšířeného bufetu, večeře o 3 chodech výběrem ze 3 menu, + salátový bufet

Vzdálenosti: 200 m jezero / pláž, 800 m centrum, 300 m nejbližší obchody a restaurace, 500 m minigolf.

Cena na osobu zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
polopenze
wifi internet

Slevy na 3.lůžku:
Děti do 3 let 8 euro/den
3-7 let 50%
7-12 let 30%
12 a více 10%

Tip ve stejné lokalitě? Také rodinný, ale čtyřhvězdičkový hotel? PICCOLO MONDO

 

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 1.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 25% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování