Park Hotel Casimiro Village San Felice d.Benaco

4/5
0m vzdálenost k jezeru
1500m vzdálenost do centra

Perfektní 4hvězdičkový hotel se nachází na jihu jezera u San Felice del Benaco, 3km od města Saló, jež Vás překvapí svou úžasnou promenádou a celkovou atmosférou. Hotel nabízí vše, co běžný turista potřebuje – je přímo u pláže, má dva venkovní bazény, krytý bazén v rámci wellness, velmi dobré stravování, je vhodný i pro děti – jsou zde dětská hřiště a v sezoně se zde organizují i různé programy... Zkrátka a jednoduše – hotel Casimiro Village velmi doporučujeme!

Zkrácené pobyty možné - min.3noci

Vybavení a služby:recepce, restaurace s výhledem na jezero, piano bar, trezor, miniklub (4-12let) – v sezoně 26.06-04.09., wi-fi internet, parkoviště.
2x Venkovní bazén, za poplatek wellness s vnitřním bazénem (vstup od 16let*) – sauna, turecká koupel, relax zona, krytý bazén, fitness

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, tel, TV/SAT, koupelna (sprcha/WC/fén). Pokoje jsou v několika částech hotelu, je možné si připlatit za výhled na jezero v pokoji Superior (většina s balkonem nebo vstupem do zahrady), případně pokoj Deluxe (novější, s balkonem). Hotel dále nabízí krásné, nové SUITE s dechberoucími výhledy (na dotaz)

Stravování: POLOPENZE: snídaně, večeře formou bufetu – předkrmy, hlavní chody, pasta, masa, ovoce, zelenina a saláty, deserty – vše bufetovým stylem. Možnost rezervace v PANORAMA restauraci – každý večer (v sezoně 12/06 – 10/09) servírované a rozdílné degustační menu. Poplatek za rezervaci – 10 euro/osoba, vstup omezen věkem 12+

Vzdálenosti: přímo u jezera, nedaleko přístavu (výlety lodí po jezeře), centrum vesničky San Felice 1500m, centrum Saló 3500m.

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden ve dvoulůžkovém pokoji
polopenze
parkoviště
Wifi internet

Pokoje - možné příplatky
Výhled na jezero 1150,-Kč/os./týden
Deluxe* 700,-Kč/os./týden
Deluxe s výhledem na jezero 1850,-Kč/os./týden

Fakultativní příplatky
Plná penze +390,-Kč/osoba/den (děti se slevou viz 3./4.lůžko)
Plážový servis – 2 lehátka + slunečník – 10 euro/den (01/06-04/09)
Dětská postýlka - 10 euro / noc
Domácí zvířata - po dohodě - 25euro / noc

PROMO AKCE: 2+1 dítě do 12let ZDARMA!
*platí pro týdenní pobyt, 2 dospělé osoby s jedním dítětem do 12 let (na 3.lůžku )

Slevy na 3.a 4.lůžku:
Děti do 2 let zdarma (1.dítě do 12let zdarma!)
2-18 let 50% sleva
18+ 30% sleva

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 1.500,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 25% z ceny

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování