Park Hotel Casimiro Village San Felice d.Benaco

4/5
0m vzdálenost k jezeru
1500m vzdálenost do centra

Perfektní 4hvězdičkový hotel se nachází na jihu jezera u San Felice del Benaco, 3km od města Saló, jež Vás překvapí svou úžasnou promenádou a celkovou atmosférou. Hotel nabízí vše, co běžný turista potřebuje – je přímo u pláže, má dva venkovní bazény, krytý bazén v rámci wellness, velmi dobré stravování, je vhodný i pro děti – jsou zde dětská hřiště a v sezoně se zde organizují i různé programy... Zkrátka a jednoduše – hotel Casimiro Village velmi doporučujeme!

Zkrácené pobyty možné - min.3noci

Vybavení a služby:recepce, restaurace s výhledem na jezero, piano bar, trezor, miniklub (4-12let) – v sezoně 26.06-04.09., wi-fi internet, parkoviště.
2x Venkovní bazén, za poplatek wellness s vnitřním bazénem (vstup od 16let*) – sauna, turecká koupel, relax zona, krytý bazén, fitness

Ubytování: klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (pouze kategorie Superior s výhledem a výše, ubytovat lze 3dospělí nebo 2+2děti max 12let), tel, TV/SAT, koupelna (sprcha/WC/fén). Pokoje jsou v několika částech hotelu, je možné si připlatit výhled na jezero (pokoj Superior - většina s balkonem nebo vstupem do zahrady), případně pokoj Deluxe (novější, s balkonem). Hotel dále nabízí krásné, nové SUITE s dechberoucími výhledy (ceny na dotaz). Výhled na jezero je vždy částečný - např.strana budovy (výhled na jednu stranu) nebo něčím omezený (např.stromy)

Stravování: POLOPENZE: snídaně, večeře formou bufetu – předkrmy, hlavní chody, pasta, masa, ovoce, zelenina a saláty, deserty – vše bufetovým stylem. Možnost rezervace v PANORAMA restauraci – každý večer (v sezoně 12/06 – 10/09) servírované a rozdílné degustační menu. Poplatek za rezervaci – cca 10 euro/osoba, vstup omezen věkem 12+

Vzdálenosti: přímo u jezera, nedaleko přístavu (výlety lodí po jezeře), centrum vesničky San Felice 1500m, centrum Saló 3500m.

Dovolená 2024: Záloha pouze 2900,-Kč/os. Doplatek před odjezdem.

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenze
Parkoviště
Wifi internet

Fakultativní příplatky
Plážový servis – 2 lehátka + slunečník – 25 euro/den (01/06-04/09)
Dětská postýlka - 10 euro / noc
Domácí zvířata - po dohodě - 25euro / noc

Slevy na 3.a 4.lůžku:
Děti do 2 let zdarma
2-18 let 50% sleva
18+ 30% sleva

Garance nejlepší ceny – našli jste někde jinde lepší cenu tohoto ubytování? 

  • Dejte nám vědět, třeba přes formulář níže. Prověříme a nabídneme vám cenu  stejnou nebo nižší!
  • Zpětnou vazbou s námi rozhodně  neproděláte!

FAQ - často kladené otázky

  • Nízká záloha – pouze 2.900,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 30% z ceny
  • Doplatek pak měsíc před odjezdem na dovolenou

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně pojištění storna. Něco se stane, nebudete moci odjet? S pojištěním se nemusíte bát, že vám propadnou peníze!

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). 

Nezávazná rezervace ubytování