Bikehotel La Quiete Manerba del Garda

3/5
100m vzdálenost k jezeru
900m vzdálenost do centra

Malý, rodinný hotel skládající se ze dvou na sebe navazujících budov se nachází na klidném místě blízko promenády v nádherném místě zátoky Manerba del Garda na jihozápadní částí jezera. Nabízí se s polopenzí s nealko nápoji zdarma, lze jej mít i na zkrácený pobyt a třeba jen se snídaní. V neposlední řadě potěší dva bazény, možnost hrát tenis, či zaměření na cyklisty . Doporučujeme!

Vybavení a služby: recepce, bar, restaurace, TV/SAT místnost, trezor, zahrada, parkoviště (za poplatek 3 euro/den). Wi-fi internet zdarma. Úschovna kol, myčka kol, trasy/mapy na recepci. Možnost bike průvodce (placený, 1km od hotelu, vyráží se každý den)
Venkovní bazén (12x7metrů), oddělený bazén pro děti (3x2metry), tenis (za poplatek)

Ubytování: dvoulůžkové pokoje, koupelna se sprchou a WC, fén, tel., SAT/TV, stropní ventilátor. Možnost připlatit za SUPERIOR možnosti přistýlky a balkonem nebo terasou (pokud je v přízemí). Klimatizace pouze v pokoji SUPERIOR PLUS (viz fak.příplatky)

Stravování: POLOPENZE s nápoji u večeře zdarma - snídaně formou bufetu, večeře o 3 chodech výběrem z menu + salátový bufet + bufet předkrmů. Nápoje v ceně u večeře (voda, pro děti limonáda). Oběd je možný za příplatek - zahradní grill u bazénu (15.05-15.09)

Vzdálenosti: pláž 100m, centrum města Manerba 900m.

Cena na osobu zahrnuje:
Ubytování na týden
Polopenzi s nápoji u večeře zdarma
Wi-fi internet

Fakultativní příplatky:
Pokoj SUPERIOR PLUS (místo stropního ventilátoru má klimatizaci) +150,-Kč/osoba/den k ceně pokoje SUPERIOR
Parkování: 3€/den, platí se na místě.

PROMO AKCE (nelze sčítat):
Pobyt pouze se snídaní: sleva -190,-Kč/osoba/den

Sleva na 3./4.lůžku (lze pouze v SUPERIOR)
Děti do 7let zdarma (příp.dět.postýlka 5€/den)
7-12 let 50%
12-15 let 40%
15-17 let 20%
17 a více 10%

Domácí zvířata jsou akceptována, po dohodě za poplatek 8€/den

FAQ - často kladené otázky

  • CORONA SAFE záloha 1.500,-Kč/osoba k potvrzení dovolené
  • V případě apartmánu 25% z ceny

nabízíme výhodné pojištění od UNIQA jež kryje většinu potřeb a možného nebezpečí na cestách, včetně aktuálního tématu onemocnění COVID-19.

  • Akceptujeme poukázky většiny společností – SODEXO, EDENRED, BENEFIT+ a další.
  • FKSP faktury děláme běžně, včetně státních podniků kde je proces složitější (vyplnit objednávku, osobní čísla… tedy nemocnice, ministerstva, policie atp.)

Po celou dobu pobytu funguje asistenční linka (delegát na telefonu) na kterou můžete volat s jakýmkoliv problémem (zpožděný příjezd, tlumočení požadavků na recepci, …)

Fyzického delegáta na místě nemáme, jelikož na Gardu se jezdí individuálně – vlastní dopravou, v různé dny, na různá místa. V sezoně zde máme kolegu sporťáka, který s lecčíms poradí (krom půjčování kol, windsurfu, průvodce pro lezení atp…). Jeho služby letos díky menší návštěvnosti budou omezené.

Nezávazná rezervace ubytování